Güvenli Paketleme

ISP standartlarına uygun bir şekilde hazırlanmaktadır. Ev eşyası nakliyesinin belki de en önemli bölümlerinden biri paketlemedir. Paketleme eşyanın cinsine göre yapılmalıdır. Bu yüzden, bizim için büyük önem teşkil eden paketleme işlemini, belirli eğitimlerden geçmiş, tecrübeli personelimiz aracılığıyla, kaliteli malzemeler kullanılarak yapmaktayız. Yurtdışı ambalajlarda koliler yabancı dil bilen elemanlar tarafından numaralandırılarak eşya listesi düzenlemektedir. Böylece eşyaların her noktada takibini ve kontrolünü yapabilmekteyiz. Kırılacak eşyaların (piyano, cam , vb ) muhafaza edilmesi için, yine kendi bünyemizde bulunan atölyelerde çeşitli ebatlarda sandık ve kutular hazırlayarak bu tür eşyaların gidecekleri noktaya sağlam bir şekilde ulaşmalarını sağlamaktayız. Bu sandıklar günümüzde birçok ülkede güvenlik amacıyla talep edilmektedir.

Güvenli

Depolarımız yüksek güvenlik ile korunmaktadır. Depolarımızda sel ve yangın gibi üzücü olaylar için önemler alınmıştır.

Hızlı Teslimat

Eşyalarınızın teslim alınması ve teslim edilmesi oldukça kısa sürede sağlanmaktadır. Eşyalarınızın paketlenmesi de titizlikle yapılmaktadır.

24/7 Destek

Depolarımızın durumu ile ilgili soru sormak için veya eşyalarınızın transfer planlaması için 7 gün 24 saat bizimle iletişim kurabilirsiniz.