“Yurt içi ve Uluslararası Ev, Ofis Taşımacılığı, Ambalajlama ve Depolama Hizmetleri” sunan Adres Evden Eve Nakliyat müşteri ile olan ilişkilerinde şeffaflığı esas almış, tüm müşteri memnuniyetsizliklerinin çözülmesini ana ilke olarak kabul etmiş, müşteri odaklı bir yaklaşımı takip etmektedir.

Bu doğrultuda; müşteri şikâyetlerinin sürekli iyileştirme için bir araç olduğunu kurum kültürü olarak benimsemiş ve şikâyetlerin etkin bir şekilde ele alınması için personelimizin eğitimi sürekli hale getirilmiştir.

Müşteri şikâyetinin giderilmesi için tüm birimler işbirliği halinde olup, gerekli yazılım, donanım, yasal güvence ve altyapı sağlanmaktadır.

Adres Nakliyat; müşterilerinin talep ve memnuniyetsizliklerini kolayca iletebildiğini, bunların objektif, adil, dikkatli ve gizlilikle ele alındığını, yasal şartlara ve kalite politikamıza aykırı olmayacak şekilde değerlendirildiğini, aynı memnuniyetsizliğin tekrar oluşmaması için gerekli iyileştirmelerin ve kontrollerin sürekli yapıldığını taahhüt etmektedir.

BU TAAHÜTLE;

  • Müşteri şikâyetlerini almak için etkin ve verimli yöntemleri uygulamak,
  • Müşteri şikâyetlerini almak çözmek ve kesin olarak çözüme kavuşturmak için personeli teşvik etmek,
  • Müşteri şikâyetlerini hem personel hem hizmet açısından iyileştirme amaçlı olarak kullanmak,
  • Şikâyetlerin ele alınması, çözülmesi ve müşterinin bilgilendirilmesi ile ilgili yazılı yöntemler oluşturmak ve tüm çalışanların bu yazılı yöntemlere uymasını sağlamak,
  • Müşteri şikâyetlerinin ele alınması ile ilgili gerekli olan kaynak ve eğitimi sağlamak,
  • Müşteri memnuniyet sistemimizi sürekli iyileştirmek.

Kurumsal ve profesyonel hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.