Adres Evden Eve Nakliyat, bünyesinde bulunan geniş araç filosu ve kapsamlı taşıma gereçleriyle nakliye işlemlerinizde 1 numaralı yardımcınız olmayı amaçlamaktadır.

Eşya hassasiyeti ve durumuna göre seçilen araç tipi, taşıma işleminin güvenle yapılmasına olanak sağlamaktadır. Geniş araç filomuz sayesinde taşınacak olan ev-büro eşyası, sanatsal ürünler ve tekstil eşyalarının transferi özenle yapılmaktadır.

Araçlarımız Adres Evden Eve Nakliyat firmasına ait olup, yeni ve tam donanımlıdır. Taşınacak eşyanın miktarına ve mesafeye göre eksperimiz, hangi aracın uygun olduğunu size bildirecektir.

Ev ve Ofis Taşıma kapasitesi: 12 M3. Diğer açarlarımız ile taşımak istemediğiniz özel ve değerli eşyalar için (Antika, tablo, vb) hizmetinizde.

Ev ve Ofis Taşıma kapasitesi: 24 M3. 1+0, 1+1, 2+1 ev ve ofislerin nakliyesi için uygundur.

Ev ve Ofis Taşıma kapasitesi: 45 M3. 2+1 , 3+1 ev ve ofislerin nakliyesi için uygundur.

Ev ve Ofis Taşıma kapasitesi: 50 M3. 3+1, 4+1 ev ve ofislerin nakliyesi için uygundur.

 

LİFT SİSTEMİ

Araçlarımızdaki lift sistemi, değerli eşyalarınızın(piyano, kasa, ups, vb.) araca yüklenmesi sırasında oluşabilecek tüm aksiliklerden korur ve güvenli bir yükleme sağlar. Yeni ev veya ofisinize taşınan eşyalarınızın indirilmesinde bu sistem oldukça rahat ve güvenlidir.